از کودک کار تا استاندار

زندگی نامه و خاطرات
22,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهعبدالحسن مقتدائی
قطعرقعی
نوع جلدشومیز
نوبت چاپ3
تعداد صفحات312
سال نشر1395
موضوعسرگذشتنامه
نوع کاغذتحریر
شابک9789642141340

گر قرار است برای آزادی و دموکراسی،صیانت از انقلاب و پاسداری از خون شهدا کسی هزینه بدهد،آن کس فردی است که از همه داناتر،تاثیر گذارتر و شناخته شده تر است.همیشه معتقد بوده ام که انقلاب هزینه ای است که یک نسل بابت بی تفاوتی،سستی،ترس، جاه طلبی،جهل و رفاه طلبی نسل های ما قبل خود پرداخت می کنید.
...به خاطر داشته باشیم که مشاهدات امروز ما تصورات آیندگان خواهد شد و اگر امروز آنچه را که می بینیم ننویسیم،دیگران در آینده آنچه را تصور نی کنند خواهند نوشت.
کتابی که اکنون پیش رو دارید نمونه ای از این آثار است و شامل مجموعه خاطرات دکتر عبدالحسن مقتدائی می باشد. این نام برای مردم خطه جنوب از خوزستان گرفته تا بوشهر و هرمزگان،نام آشنایی است،مطالعه کتاب،علت این آشنایی را برای شما فاش خواهد کرد.نویسنده در دور ترین خاطرات خود، کودک خردسالی را به تصویرمی کشد که هر بامداد با صدای مادر از خواب بر می خیزد و خانه را به قصد کار ترک می کند. کافی است خواننده محترم تا پایان کتاب با این کودک کار همراه شود تا در خلال ماجراهای متنوع تلخ و شیرینی که در طول نیم قرن بر وی گذشته است،با بخشی از ناگفته های سیاسی،اقتصادی و فرهنگی دهه های اخیر کشورمان و خصوصا استان های خوزستان و هرمزگان آشنا گردد.