نظم بیرونی آرامش درونی

37,000 تومان
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نویسندهگرچن روبین
مترجمسهندنصر
نوبت چاپ3
سال نشر1399
تعداد صفحات160
نوع جلدشومیز
قطعرقعی
موضوعروانشناسی
نوع کاغذبالکی
وزن (به گرم)210
شابک9786226573269

برای بیشتر ما، نظم بیرونی در آرامش درونی سهیم است
و راهکاری جادویی و همگانی برای ایجاد نظم وجود ندارد.
در زندگی شاد، میزی شلوغ یا کمد شلوغ لباس مشکلی پیش پاافتاده است، اما گرچم روبین به این نتیجه رسیده که کنترل کردن وسایل مان باعث می شود احساس کنیم زندگی مان در اختیار خودمان است.
از خودتان بپرسید:
آیا به آن احتیاج دارم؟ آیا آن را دوست دارم؟ آیا از آن استفاده می کنم؟
با 150 ایده ی عینی برای رفع به هم ریختگی و نکاتی که گاهی غافلگیر کننده اند، گرچن روبین دشواری های کلیدی ایجاد نظم بیرونی را از میان بر می دارد.
در خانه، در محل کار و در زندگی، وقتی دارایی های مان را تحت کنترل داشته باشیم، می توانیم محیط آرام تر و شادتری ایجاد کنیم. گرچن روبین با حس شوخ طبعی و تصور روشنی از آن چه برای بیش تر مردم شدنی است، ده مرحله ی قابل اجرا را مطرح می کند تا به کمک آن ها بتوانیم به زندگی دلخواه مان برسیم.
روبین با کمک هوش شگرفی که دارد و میل به امتحان کردن همه چیز، یک سال از عمرش را به یافتن همه نوع نظریه ی خوشبختی و امتحان کردن آن ها روی خودش سپری کرده است.
- تایم
گرچم روبین تحقیقات و مشاهدات عمیق از زندگی خودش را باهم ترکیب کرده است تا توضیح بدهد چگونه عادت ها پیدا می شوند و مهم تر از آن چگونه می توان تغییرشان داد. کتاب های او برای هر کسی که می خواهد دیگر رفتار اشتباهی نداشته باشد، ضروری است.
- چارلز دوهیگ، نویسنده ی کتاب قدرت عادت
گرچن روبین با ترکیب جذابیت، تحقیقات عمیق و مشاوره ی روشنگرانه که مختص خود اوست نشان می دهد چگونه می توانیم سرگرمی، شادی و هماهنگی را به زندگی خود اضافه کنیم.
- سوزان کین نویسنده ی کتاب سکوت: قدرت درون گراها در دنیایی که از حرف زدن باز نمی ایستد.